Osiągnięcia

 

 
puchar

Tak jak każda inna szkoła możemy poszczycić się uczestnikami i finalistami konkursów sportowych i przedmiotowych.
puchar
 
 
OTO NASZE OSIĄGNIĘCIA:
 

Konkursy przedmiotowe i artystyczne

ROK 2009-2010

Patrycja Chopcian - laureata Konkursu Języka Niemieckiego
Dominika Dubiel finalistka konkursu języka Polskiego i konkursu Geograficznego
Piotr Cierpinski i Mateusz Sołtys uczestnicy drugiego etapu konkursu matematycznego „Złota Żaba” w Swarzędzu
Sekstet wokalny oraz Marika Tkaczyk udział w wojewódzkim etapie konkursu PRO ARTE
Sekstet wokalny oraz Marika Tkaczyk udział w szóstym wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek
Aurelia Stodolska udział w Festiwalu  Piosenki „ROZDŻWIĘKI”  w Nowej Soli
Aneta Karolonek udział w V Regionalnym Konkursie Piosenki Turystycznej
I i II miejsce Dominiki i Tomasza Dubieli w Ponadgranicznych Zmaganiach Językowych
Gabriela Mazur finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego
Udział w Wojewódzkim konkursie Piosenki Wygraj Sukces;
Monika Jeda najlepszy RHETOR w konkursie „Mistrz Słowa”
ROK 2008
Tomasz Dubiel klasa Id - Ogólnopolski konkurs z języka polskiego   „Multitest”  1 miejsce na szczeblu ogólnopolskim
Dominika Dubiel klasa Id - Ogólnopolski konkurs z języka polskiego „Multitest”  2 miejsce na szczeblu ogólnopolskim
Natalia Chmielowska IIIa - Ogólnopolski konkurs z języka polskiego „Multitest”  11 miejsce na szczeblu ogólnopolskim
Monika Jeda IId - wyróżnienie w konkursie „Kangur”
Adrianna Pietras IIIc – Lubuski Młodzieżowy Festiwal Piosenki „Pro arte” udział w finale wojewódzkim
Adrianna Pietras IIIc – udział w półfinałach ogólnopolskiego konkursu piosenki „Wygraj sukces”
Adrianna Pietras IIIc – udział w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Turystycznej
Marika Tkaczyk Id - udział w półfinałach regionalnych konkursu piosenki„Wygraj sukces”
Konrad Mazur – II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej
Pitr Cierpiński, Piotr Kwiatkowski, Kamil Binek – IV miejsce w powiatowym etapie Turnieju BRD w Żarach
Bartek Mariasz – II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym
Daria Szokała, Dominika Dubiel, Aleksandra Zacharczuk, Natalia Witecka, Marika Tkaczyk – I miejsce w Międzyszkolnym Festiwalu Zdrowego Stylu Życia
Bartek Mariasz – udział w rejonowym etapie konkursu biologicznego
 
ROK 2007
GRACJAN KRZYWIECKI, PIOTR CIESIOŁKIEWICZ, ŁUKASZ ŁUCZAK - I miejsce w Finale Powiatowego Turnieju BRD w Żarach.
JACEK KWIATKOWSKI - finalista konkursu biologicznego
 
 
ROK 2005
JOANNA GRZEŚKÓW- finalistka konkursu biologicznego i polonistycznego
MAGDALENA STADNIK- finalistka konkursu polonistycznego
 
 
ROK 2004
DOROTA KĘDZIERSKA- finalistka konkursu polonistycznego
JUSTYNA STACHOWIAK- finalistka konkursu polonistycznego
NATALIA MICHALSKA- finalistka konkursu polonistycznego
MAŁGORZATA JANUSIK- finalistka konkursu polonistycznego
ZASPÓL MUZYCZNY KLAS III - konkurs piosenki "PRO-ARTE"
 
 
ROK 2003
DOROTA KĘDZIERSKA- finalistka konkursu polonistycznego oraz konkursu piosenki "PRO-ARTE"
JUSTYNA STACHOWIAK- finalistka konkursu polonistycznego
KAMILA KROCZAK- finalistka konkursu polonistycznego
 
 
ROK 2001
RITA WILK- finalistka konkursu historycznego
 
 
 
Zawody sportowe 2009/2010
II miejsce w piłce siatkowej chłopców w zawodach powiatowych
I miejsce w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej w GRANDPRIX w szachach
Udział w zawodach rejonowych w piłce nożnej chłopców i dziewcząt COCA-COLA CUP
II miejsce w turnieju piłki nożnej o puchar Burmistrza Gubina
ROK 2008
Dorota Bobrowiska Ib – 10 miejsce w biegu na 1000m na szczeblu wojewódzkim
Jacek Stodolski IIa udział w lekkoatletycznych zawodach wojewódzkich w pchnięciu kulą
III miejsce w siatkówce dziewcząt w Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży
III miejsce w piłce nożnej dziewcząt w Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży
III miejsce w siatkówce chłopców w Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży
 
ROK 2006
III miejsce w ZAWODACH POWIATOWYCH w piłce siatkowej dziewcząt
III miejsce w ZAWODACH POWIATOWYCH w piłce siatkowej chłopców
III miejsce w ZAWODACH POWIATOWYCH w piłce koszykowej chłopców
IV miejsce w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU w piłce nożnej dziewcząt dziewcząt Zielonej Górze
 
 
Zawody Powiatowe w LA:
I miejsce K. Korzycka - 300m
II miejsce K. Korzycka - 100m
I miejsce Ł. Raróg - oszczep
III miejsce T. Siwak - 300m
III miejsce sztafeta - 4 x 100m chłopców
 
 
Finał LUBUSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY:
IV miejsce K. Radecka - oszczep
IV miejsce K. Korzycka - 300m
 
 
ROK 2005
ALEKSANDRA PŁOMIŃSKA- I miejsce w finale wojewódzkim skoku w dal VII miejsce w biegu na 100 m
PIOTR KURDYK- I miejsce w finale wojewódzkim skoku w dal i I miejsce w biegu na 100 m
MAGDALENA STADNIK- V miejsce w finale wojewódzkim pchnięcia kulą
WOJCIECH BARTOSIK- IV miejsce w finale wojewódzkim biegu na 1000 m
MACIEJ MALEWSKI- VI miejsce w finale wojewódzkim w szachach
DRUŻYNA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT- udział w finale wojewódzkim
DRUŻYNA PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT- IV miejsce w finale wojewódzkim
 
 
ROK 2004
ALEKSANDRA PŁOMIŃSKA- II miejsce w finale wojewódzkim biegu na 300 m przez płotki
PIOTR KURDYK- III miejsce w finale wojewódzkim biegu na 100 m
MAGDALENA STADNIK- VII miejsce w finale wojewódzkim w pchnięciu kulą
KAROLINA SOBKÓW- XIII miejsce w finale wojewódzkim biegu na 1000 m
JAROSŁAW OWSIANY- III miejsce w tenisie stołowym chłopców
JAROSŁAW BEDNARZ- III miejsce w tenisie stołowym chłopców
DAGMARA DANIELAK- III miejsce w tenisie stołowym dziewczą
MAGDALENA STADNIK- III miejsce w tenisie stołowym dziewcząt
 
 
ROK 2003
ALEKSANDRA PŁOMIŃSKA- IV miejsce w finale wojewódzkim biegu na 300 m przez płotki
MAGDALENA STADNIK- VII miejsce w finale wojewódzkim pchnięcia kulą
DORIANA TUREK- X miejsce w finale wojewódzkim biegu na 100 m
JAROSŁAW OWSIANY- III miejsce w tenisie stołowym chłopców
JAROSŁAW BEDNARZ- III miejsce w tenisie stołowym chłopców
ANETA SIWEK- VI miejsce w tenisie stołowym dziewcząt
DAGMARA DANIELAK- VI miejsce w tenisie stołowym dziewcząt
BEATA MEKWIŃSKA- III miejsce w wojewódzkim finale Gimnazjów Wiejskich w biegu na 1000 m
DORIANA TUREK - V miejsce w wojewódzkim finale Gimnazjów Wiejskich w biegu na 600 m