Konkursy przedmiotowe  

2016-2017
---------------------------------------------------------------------------------------
Regulaminy konkursów przedmiotowych kliknij...
---------------------------------------------------------------------------------------
z matematyki:

09.11.2016 (środa) - etap szkolny: 19 osób

12.01.2017 r. (czwartek), godz. 13.00 - etap rejonowy

Dawid Guszpit
Społeczne Gimnazjum, ul. 11 Listopada 33 68-200 Żary, tel. 68 363 69 39

--------------------------------------------------------------------------------------

z języka polskiego:

10.11.2016 (czwartek) - etap szkolny: 26 osób

21.01.2017 r. (sobota), godz. 11.00 - etap rejonowy

Julia Stachowiak

Jakub Weran

Jakub Maćko

Julia Pazdan

Paulina Salamońska

Szymon Grochowski

Julia Falkiewicz

Sabina Antończyk

Martyna Biernacka

Małgorzata Buda

Monika Zielińska

Maria Ludwik

Gimnazjum nr 3, ul. Okrzei 19 68-200 Żary, tel. 68 470 45 77

--------------------------------------------------------------------------------------

z chemii:

14.11.2016 (poniedziałek) - etap szkolny: 6 osób

13.01.2017 r. (piątek), godz.13.00 - etap rejonowy
Zespół Szkół, ul. Tysiąclecia 3, 67-321 Małomice, tel. 68 376 91 56

--------------------------------------------------------------------------------------

z historii:

15.11.2016 (wtorek)  - etap szkolny: 13 osób

16.01.2017 r. (poniedziałek), godz. 13.00 - etap rejonowy

Jakub Weran

Julia Stachowiak

Mateusz Łączny
Zespół Szkół, ul. Pułaskiego 4 68-200 Żary, tel. 68 479 33 39

--------------------------------------------------------------------------------------

z biologii:

16.11.2016 (środa) - etap szkolny: 9 osób

17.01.2017 r. (wtorek), godz. 13.00 - etap rejonowy

Szymon Grochowski

Julia Pazdan

Jakub Weran
Gimnazjum nr 2, ul. Broni Pancernej 4 68-200 Żary, tel. 68 374 38 41
--------------------------------------------------------------------------------------

z języka niemieckiego:

17.11.2016 (czwartek) - etap szkolny: 10 osób

18.01.2017 r. (środa), godz.13.00 - etap rejonowy
Zespół Szkół, ul. Leśna 1 68-114 Tomaszowo, tel. 68 360 60 43
--------------------------------------------------------------------------------------

z fizyki

18.11.2016 (piątek) - etap szkolny: 5 osób

20.01.2017 r. (piątek), godz. 13.00 - etap rejonowy
Gimnazjum Katolickie, ul. O.R. Kalinowskiego 15 68-200 Żary, tel. 68 479 43 25
 

--------------------------------------------------------------------------------------z języka angielskiego:

21.11.2016 (poniedziałek)  - etap szkolny: 8 osób

19.01.2017 r. (czwartek), godz.13.00 - etap rejonowy

Jakub Weran
Gimnazjum im. E. Bojanowskiego, ul. Kolejowa 9 68-300 Lubsko, tel. 68 372 20 10

--------------------------------------------------------------------------------------
z geografii:

22.11.2016 (wtorek)  - etap szkolny: 11 osób

10.01.2017 r. (wtorek), godz. 13.00 - etap rejonowy

Julia Stachowiak

Szymon Grochowski

Julia Falkiewicz

Sabina Antończyk
Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Szkolna 7 68-213 Lipinki Łużyckie, tel. 68 375 20 85


 

 

 

Nasi najlepsi z najlepszych 2015- 2016

---------------------------------------------------------------------------------------
z matematyki:

Kacper Wąchała
Hubert Chaszczewski
Marcin Stefaniak

13.02.2016 r. (sobota), godz. 11.00

Społeczne Gimnazjum, ul. 11 Listopada 33 68-200 Żary, tel. 68 363 69 39

--------------------------------------------------------------------------------------
z geografii:

Hubert Chaszczewski

06.02.2016 r. (sobota), godz. 11.00

Społeczne Gimnazjum, ul. 11 Listopada 33 68-200 Żary, tel. 68 363 69 39

 

--------------------------------------------------------------------------------------
z języka polskiego:

Martyna Biernacka
Hubert Chaszczewski
Natalka Gola
Gabriela Hładkiewicz
Adrian Kaziów
Karolina Miedwiecka
Julia Pazdan
Julia Stachowiak
Dominika Tatarek
Ewa Weise
Jakub Weran

09.01.2016 r. (sobota), godz. 11.00

Gimnazjum nr 3, ul. Okrzei 19 68-200 Żary, tel. 68 470 45 77

--------------------------------------------------------------------------------------
z biologii:

Hubert Chaszczewski

11.02.2016 r. (czwartek), godz. 13.00

Gimnazjum nr 2, ul. Broni Pancernej 4 68-200 Żary, tel. 68 374 38 41

--------------------------------------------------------------------------------------
z historii:

Hubert Chaszczewski
Julia Stachowiak
Jakub Weran

12.02.2016 r. (piątek), godz. 13.00

Zespół Szkół, ul. Pułaskiego 4 68-200 Żary, tel. 68 479 33 39

--------------------------------------------------------------------------------------
z języka angielskiego:

Milena Andrukiewicz
Dominika Tatarek
Emil
Rapacz

05.02.2016 r. (piątek), godz.13.00

Gimnazjum im. E. Bojanowskiego, ul. Kolejowa 9 68-300 Lubsko, tel. 68 372 20 10

--------------------------------------------------------------------------------------
 

2013 - 2014
---------------------------------------------------------------------------------------
z matematyki:

etap szkolny - 14 uczniów
etap rejonowy - 3 uczniów :

Jakub Myśków 3a
Piotr Michalski 2b
Krystian Sołtys 2c

29.01.2014 r. (środa), godz. 11.00
Społeczne Gimnazjum, ul. 11 Listopada 33
68-200 Żary, tel. 68 363 69 39
--------------------------------------------------------------------------------------
z geografii:

etap szkolny - 13 uczniów
etap rejonowy - 3 uczniów :

Jakub Myśków 3a
Łukasz Dziemianko 2a
Hubert Chaszczewski 1a

17.01.2014 r. (piątek), godz. 11.00
Zespół Szkół nr 2, ul. Nocznickiego 18
68-100 Żagań, tel. 68 453 91 77
-------------------------------------------------------------------------------------
z języka niemieckiego:

etap szkolny - 12 uczniów

--------------------------------------------------------------------------------------
z języka polskiego:

etap szkolny - 18 uczniów
etap rejonowy - 7 uczniów :

Martyna Dzienisz 3c
Klaudia Żuława 3b
Magdalena Gregorczyk 3a
Łukasz Dziemianko 2a
Kamila Gorczyca 3c
Hubert Chaszczewski 1a
Jakub Myśków 3a

11.01.2014 r. (sobota), godz. 11.00
Gimnazjum nr 3, ul. Okrzei 19
68-200 Żary, tel. 68 470 45 77
-----------------------------------------------------------
---------------------------
z biologii:

etap szkolny - 14 uczniów
etap rejonowy - 4 uczniów :

Magdalena Gregorczyk 3a
Jakub Myśków 3a
Łukasz Dziemianko 2a
Hubert Chaszczewski 1a

9.01.2014 r. (czwartek), godz. 11.00
Gimnazjum nr 2, ul. Broni Pancernej 4
68-200 Żary, tel. 68 374 38 41
--------------------------------------------------------------------------------------

z historii:

etap szkolny -  16 uczniów
etap rejonowy - 4 uczniów :

Jakub Myśków 3a
Magdalena Gregorczyk 3a
Gabriel Binek 3a
Hubert Chaszczewski 1a

16.01.2014 r. (czwartek), godz. 11.00
Gimnazjum nr 4, ul. Pułaskiego 4
68-200 Żary, tel. 68 479 33 39

--------------------------------------------------------------------------------------
z chemii:

etap szkolny - 19 uczniów
etap rejonowy - 3 uczniów:

Klaudia Żuława 3b
Wiktoria Krzyworska 3a
Magdalena Gregorczyk 3a

10.01.2014 r. (piątek), godz.11.00
Zespół Szkół, ul. Tysiąclecia 3,
67-321 Małomice, tel. 68 376 91 56
--------------------------------------------------------------------------------------
z języka angielskiego:

etap szkolny - 7 uczniów
etap rejonowy - 1 uczeń:

Martyna Dzienisz 3c

23.01.2014 r. (czwartek), godz.11.00
Gimnazjum im. E. Bojanowskiego, ul. Kolejowa 9
68-300 Lubsko, tel. 68 372 20 10
--------------------------------------------------------------------------------------

2010 - 2011
---------------------------------------------------------------------------------------
z matematyki:

etap szkolny - 15 uczniów

etap rejonowy - 3 uczniów :

K. Michajluk 3d
M. Sołtys 3c
M. Jarosz 2a

etap wojewódzki - 2 uczniów:

M. Sołtys 3c
K. Michajluk 3d

--------------------------------------------------------------------------------------
z geografii:

etap szkolny - 17 uczniów

etap rejonowy - 2 uczniów :

K. Michajluk 3d
M. Sołtys 3c

etap wojewódzki - 2 uczniów:

M. Sołtys 3c
K. Michajluk 3d

-------------------------------------------------------------------------------------
z języka niemieckiego:

etap szkolny - 18 uczniów

etap rejonowy - 2 uczniów :

M. Maetzke 2c
Ł. Golwiej 3a

etap wojewódzki - 2 uczniów:

M. Maetzke 2c

--------------------------------------------------------------------------------------
z języka polskiego:

etap szkolny - 29 uczniów

etap rejonowy - 10 uczniów :

K. Michajluk 3d
K. Szokała 3d
M. Sołtys 3c
K. Kwaśniewska 3b
H. Cierpińska 2a
K. Dużyńska 3a
M. Kacewicz 1a
G. Mazur 2c
A. Gudzowska 3a
P. Rapa 2d
--------------------------------------------------------------------------------------
z biologii:

etap szkolny - 18 uczniów

etap rejonowy - 6 uczniów :

K. Michajluk 3d
H. Cierpińska 2a
K. Dużyńska 3a
P. Rapa 2d
K. Tomaszewicz 3a
M. Jarosz 2a

--------------------------------------------------------------------------------------

z historii:

etap szkolny - 19 uczniów

etap rejonowy - 2 uczniów :

K. Michajluk 3d
M. Sołtys 3c
--------------------------------------------------------------------------------------
z języka angielskiego:

etap szkolny - 11 uczniów

etap rejonowy - 1 uczeń:

P. Rapa 2d
--------------------------------------------------------------------------------------

2011 - 2012
---------------------------------------------------------------------------------------
z matematyki:

etap szkolny - 13 uczniów

etap rejonowy - 5 uczniów :

M. Jarosz 3a
K. Sierko 3a
A. Olesińska 3c
A. Lewandowska 3b
M. Dudzic 3a

--------------------------------------------------------------------------------------
z geografii:

etap szkolny - 26 uczniów

etap rejonowy - 4 uczniów :

M. Jarosz 3a
H. Cierpińska 3a
M. Kacewicz 2a
J. Myśków 1a

-------------------------------------------------------------------------------------
z języka niemieckiego:

etap szkolny - 8 uczniów

etap rejonowy - 3 uczniów :

M. Maetzke 3c
M. Dudzic 3a
G. Mazur 3c

--------------------------------------------------------------------------------------
z języka polskiego:

etap szkolny - 22 uczniów

etap rejonowy - 8 uczniów :

A. Jagoda 2a
H. Cierpińska 3a
M. Kacewicz 2a
P. Ducka 2a
P. Rapa 3d
M. Jarosz 3a
A. Potaszyńska 3c
G. Mazur 3c

--------------------------------------------------------------------------------------
z biologii:

etap szkolny - 15 uczniów

etap rejonowy - 4 uczniów :

P. Rapa 3d
G. Mazur 3c
H. Cierpińska 3a
M. Jarosz 3a

--------------------------------------------------------------------------------------

z historii:

etap szkolny - 24 uczniów

etap rejonowy - 3 uczniów :

H. Cierpińska 3a
M. Jarosz 3a
A. Potaszyńska 3c

--------------------------------------------------------------------------------------
z chemii:

etap szkolny - 7 uczniów

etap rejonowy - 2 uczniów:

M. Jarosz 3a
P. Rapa 3d
--------------------------------------------------------------------------------------
z języka angielskiego:

etap szkolny - 11 uczniów

etap rejonowy - 1 uczeń:

P. Rapa 2d
--------------------------------------------------------------------------------------

2010 - 2011
---------------------------------------------------------------------------------------
z matematyki:

etap szkolny - 15 uczniów

etap rejonowy - 3 uczniów :

K. Michajluk 3d
M. Sołtys 3c
M. Jarosz 2a

etap wojewódzki - 2 uczniów:

M. Sołtys 3c
K. Michajluk 3d

--------------------------------------------------------------------------------------
z geografii:

etap szkolny - 17 uczniów

etap rejonowy - 2 uczniów :

K. Michajluk 3d
M. Sołtys 3c

etap wojewódzki - 2 uczniów:

M. Sołtys 3c
K. Michajluk 3d

-------------------------------------------------------------------------------------
z języka niemieckiego:

etap szkolny - 18 uczniów

etap rejonowy - 2 uczniów :

M. Maetzke 2c
Ł. Golwiej 3a

etap wojewódzki - 2 uczniów:

M. Maetzke 2c

--------------------------------------------------------------------------------------
z języka polskiego:

etap szkolny - 29 uczniów

etap rejonowy - 10 uczniów :

K. Michajluk 3d
K. Szokała 3d
M. Sołtys 3c
K. Kwaśniewska 3b
H. Cierpińska 2a
K. Dużyńska 3a
M. Kacewicz 1a
G. Mazur 2c
A. Gudzowska 3a
P. Rapa 2d
--------------------------------------------------------------------------------------
z biologii:

etap szkolny - 18 uczniów

etap rejonowy - 6 uczniów :

K. Michajluk 3d
H. Cierpińska 2a
K. Dużyńska 3a
P. Rapa 2d
K. Tomaszewicz 3a
M. Jarosz 2a

--------------------------------------------------------------------------------------

z historii:

etap szkolny - 19 uczniów

etap rejonowy - 2 uczniów :

K. Michajluk 3d
M. Sołtys 3c
--------------------------------------------------------------------------------------
z języka angielskiego:

etap szkolny - 11 uczniów

etap rejonowy - 1 uczeń:

P. Rapa 2d
--------------------------------------------------------------------------------------

2009 - 2010

Serdeczne gratulacje dla Patrycji Chopcian, która zdobyła tytuł laureata Konkursu Języka Niemieckiego i tym samym jest zwolniona z egzaminu gimnazjalnego w części językowej, uzyskując maksymalny wynik – 50 pkt.

Gratulacje otrzymuje również Dominika Dubiel, która uzyskała tytuł finalisty z Konkursu Języka Polskiego i  Konkursu Geograficznego.  Przy naborze do szkół średnich daje Jej to 20 dodatkowych punktów.

 


Do etapu rejonowego w roku szkolnym 2009/2010 zakwalifikowali się następujący uczniowie:

z języka polskiego:

 

Kacper Michajluk II d

Kornela Szokała II d

Dominika Dubiel III d

Katarzyna Kwaśniewska II b

Aneta Luterek III c

Piotr Kwiatkowski III b

Piotr Cierpiński III b

---------------------------------------------------------------------------------------

z biologii:

Żaneta Kasiewicz II a

Piotr Kwiatkowski III b

Kacper Michajluk II d

Patryk Rapa I d

 

---------------------------------------------------------------------------------------
z geografii:

Piotr Kwiatkowski III b

Piostr Cierpiński III b

Kacper Michajluk II d

Dominika  Dubiel III d

---------------------------------------------------------------------------------------

z matematyki:

Kacper Michajluk II d

Dominika Dubiel III d

Piotr Cierpiński III b

Mateusz Sołtys II c

---------------------------------------------------------------------------------------

z  języka angielskiego:

Monika Tkaczyk III d

Dominika Dubiel III d

Tomasz Dubiel III d

Justyna  Prazorowska  III c

---------------------------------------------------------------------------------------

z historii:

Dominika Dubiel III d

Żaneta Kasiewicz II a

---------------------------------------------------------------------------------------

z języka niemieckiego:

Patrycja Chopcian III a

Łukasz Golwiej II a

 

---------------------------------------------------------------------------------------

Do góry